plakat konkurs 2022Serdecznie zapraszamy do udziału w 4. edycji konkursu plastycznego „Я нарадзіўся тут -Tu się urodziłem”, poświęconego historii i kulturze Podlasia oraz zamieszkujących go od wieków mniejszości narodowych i etnicznych. Celem konkursu jest pielęgnowanie patriotyzmu lokalnego, kształtowanie tożsamości oraz upowszechnianie dziecięcej twórczości.

Prace konkursowe należy przesłać do20 maja 2022 r. wraz z formularzem zgłoszeniowym załączonym do regulaminu. Regulamin i załączniki do pobrania na stronie internetowej www.muzeumbialoruskie.hajnowka.pl oraz www.hajnowka.pl

Opublikowano Super User

06Kobieca wystawa malarstwa w MuzeumW Muzeum dostępna jest nowa wystawa malarstwa zatytułowana „Wymiary kobiecości".

Opublikowano Super User

15W ramach spóźnionej w tym roku Nocy Muzeów 30 grudnia 2021 w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce otwarta została wystawa podsumowująca plener malarsko - rzeźbiarski.

Kategoria: Aktualności 2021

09W ramach spóźnionej w tym roku Nocy Muzeów 30 grudnia 2021 w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej w Hajnówce otwarta została wystawa podsumowująca plener malarsko -rzeźbiarski. Plener odbył się w X – XI 2021 w Hajnówce i okolicach. W plenerze wzięli udział artyści: Daniel Gromacki, Jan Milczarek, Stanisław Poskrobko, Marek Sapiołko, Mirosław Zdrajkowski.

Opublikowano Super User

04Muzeum zrealizowało film promocyjny.