19Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zorganizowało drugą edycję konkursu plastycznego „Я нарадзіўся тут -Tu się urodziłem".

Opublikowano Super User

53Pomimo trudności, jakie przyniósł rok 2020, kolejna odsłona festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" przesunięta została w czasie.

Kategoria: Aktualności 2020

Na zdjęciu na środku siedzi instruktor warsztatów Zoja Majstrowicz, która w rękach trzyma słomianą podstawkę, z lewej i prawej strony stoją  uczestnicy warsztatów ze słomą w rękach.We wrześniu odbyły się kolejne ciekawe warsztaty w Muzeum nawiązujące do tradycji naszego regionu.

Opublikowano Super User

Grafika. Na scenie w centrum zdjęcia stoją trzy sosby-zespół śpiewaczy z Dobrowowdy

Pomimo trudności, jakie przyniósł rok 2020, kolejna odsłona festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI” przesunięta została w czasie. Festyn w Żukach odbył się 20 września 2020 r. i było to czwarte w tym roku takie wydarzenie a 74 festyn licząc od 2009 roku, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Od 12 lat Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce wędruje po Podlasiu po małych miejscowościach wschodniej Białostocczyzny, by promować białoruską kulturę.

Opublikowano Super User

Pomimo trudności, jakie przyniósł rok 2020, kolejna odsłona festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" przesunięta została w czasie. Festyn w Babiej Górze odbył się 13 września 2020 r. i było to trzecie w tym roku takie wydarzenie a 73 festyn licząc od 2009 roku, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda. Od 11 lat Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce wędruje po Podlasiu po małych miejscowościach wschodniej Białostocczyzny, by promować białoruską kulturę.