Kalendarz wydarzeń

Rok Miesiąc Tydzień Dzisiaj Szukaj Do miesiąca

STAND UP W MUZEUM

Piątek, 29. październik 2021, 19:00
Odsłon : 77

STAND UP W MUZEUM

Zapraszamy na kolejny stand-up w Muzeum!

KIEDY: 29 X 2021, g. 19.00

GDZIE: Scena w Mozaikarni – Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

Wstęp wolny

Wystąpią:

Karol Urbaniak- od gimnazjum mówili na niego Uśmiech. Od tej pory niewiele się zmieniło. Pierwszy raz na scenie pojawił się bo nie było biletów na występ znanego komika. Lubi improwizować i gadać z publicznością. Według opinii jest to raczej casualowy stand-up. Dlaczego go nie widzieliście w telewizji przekonacie się o tym w 5 minut.

Łukasz Kozłowski - "Komedia to tragedia, która przydarzyła się komuś innemu". Stand-up to tragedia, która przydarzyła się mi? mnie? Dla mnie, bo jestem z Białegostoku. Ciągle szuka puent do żartów. Żartów też szuka. Właściwie to Łukasz zawsze czegoś szuka. Podobno zarejestrował się jako bezrobotny i szuka nowej pracy. Twierdzi, że może zostać nawet prezydentem Polski, bo żadna praca nie hańbi. Gospodarz białostockiej sceny stand-uppowej Potocka&Kozłowski prezentują.

Radek Pawluczuk - Nie ogarnia dlaczego znajomi uważają go za nieogarniętego. Jego występy spotykają się z sporym entuzjazmem widzów, raz nawet ludzie nie dość, że śmiali się na występie to nawet i długo po nim, chociaż to akurat było w zakładzie psychiatrycznym, więc może dlatego. Reprezentuje styl czysto one-linerowy czyli krótkich żartów z zaskakującym zakończeniem, które łączy tak by opisywać swoje życie i poglądy.

Michał Łobejko - Człowiek o wielkim dystansie do życia, o wielkiej pasji do komedii, i o wielkiej wadze. Naukowcy nadal są podzieleni w kwestii czy lepiej go objeść czy przeskoczyć. Gdyby został królem to zwrot "Wasza Wysokość" nie byłby wyolbrzymieniem - poza tym i tak się już bardziej nie da. Finalista przeglądu GAPA w kategorii stand-up. Uczestnik Polskiego Festiwalu Stand-upu. Uczestnik codziennej przerwy na obiad.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

  • nakaz zakrywania ust i nosa, czyli noszenia maseczek,
  • utrzymywanie dystansu w odległości 1,5 m (nie dotyczy rodzin)
  • dezynfekcja rąk
  • wstęp na podstawie podpisanego oświadczenia o stanie zdrowia

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z budżetu miasta Hajnówka.

21.10.22 plakat

Wróć

JEvents v2.2.8   Copyright © 2006-2012