Kalendarz wydarzeń

Rok Miesiąc Tydzień Dzisiaj Szukaj Do miesiąca

STAND UP w muzeum

Piątek, 16. listopad 2018, 17:00
Odsłon : 449

STAND UP W MUZEUM

 

Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce zaprasza na kolejny stand-upowy wieczór pełen śmiechu! 

 

KIEDY: 16 XI 2018, g. 17.00

GDZIE: Scena w Mozaikarni –Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

Wstęp wolny

 

Wystąpią:

- Mateusz Socha przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal.

- Tomasz „Boras” Borkowski -Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występ na zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

 - Maciej „EMSKI” Snitkowski -Hajnowianin - Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

 

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.

 

18.11.13 stend up

 

Wróć

JEvents v2.2.8   Copyright © 2006-2012