Kalendarz wydarzeń

Rok Miesiąc Tydzień Dzisiaj Szukaj Do miesiąca

STAND UP w Muzeum

Piątek, 20. kwiecień 2018, 17:00
Odsłon : 866

STAND UP w Muzeum

Po udanym jesiennym stand-up-ie na SCENIE W MOZAIKARNI Muzeum Białoruskiego w Hajnówce mamy przyjemność poinformować, iż w tym roku przygotowaliśmy kilka odsłon stand-upu w Muzeum. Zapraszamy na wiosenną odsłonę. Wystąpią:

Magda Kubicka - jest młoda i dynamiczna. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna - te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało - dużo.

Paulina Potocka - jest trochę mniej młoda i dużo mniej dynamiczna. Jej żywiołem jest woda, ale nie ze strumienia, tylko z zamkniętego akwenu. Czasem jej żarty docierają do ludzi po kilku dniach. Pływa na swoim obłoku absurdu. Białostocka duchowa córka Andrzeja Poniedzielskiego i kogoś jeszcze. Osoba wobec której bardzo świadomie używa się słowa temperament. Po jej występie nic już nie będzie takie samo. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. W ostatnim roku została po raz drugi "Królową Łgarzy" w Turnieju Małych Form Satyrycznych w Bogatyni, dzięki temu fragmenty jej programu można było usłyszeć w Radiowej Trójce, w kwietniu wzięła udział w Finale Przeglądu Kabaretowego PAKA w Krakowie. Występowała w takich telewizjach jak TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska.

Maciej Snitkowski- Hajnowianin - Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Na wiele rzeczy za gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. A przynajmniej się stara. Twoja stara. Poza tym gra na basie.

 

Proponujemy również OPEN MIC- ktokolwiek chciałby spróbować swoich sił na scenie będzie miał swoje 5 minut…

 

KIEDY: 20.04.2017, piątek, godz. 17.00

 

GDZIE: SCENA W MOZAIKARNI, Muzeum i Ośrodek kultury Białoruskiej w Hajnówce, ul. 3 Maja 42

 

Wstęp wolny

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przygraniczny Alians Etniczny” z dotacji Urzędu Miasta Hajnówka.

 

18.04.13 stand up

Wróć

JEvents v2.2.8   Copyright © 2006-2012